Welcome to London!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

mornin'. daca suferi sau nu... cui ii pasa? traim intr-o lume de nepasatori.

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

sunt alexa. sau alu. da, mai bine alu. :] suna mai bine. nu stiu cati ani am, dar cui ii pasa? sunt din turda, un mic orasel neimportant de pe langa cluj. imi ador viata. cel putin, in unele momente. imi place sa-mi bat joc de colegi, oricum nu au aia destula minte sa-si dea seama. :]] sunt malefica, da, stiu. dar imi place asta.
ascult rock. :] AC/DC e trupa mea de suflet. cu ea am inceput. :3 urasc manelele, piţi si cocalarii. nu le inteleg rostul.
citesc carti si scriu ficuri. mi-am perfectionat scrisul. cred ca scriu totusi bine. asa mi se pare. dar, nu conteaza.
ador sa ma plimb in parc cu huuun <3 si sa ne plimbam prin tooot orasul de zeeci si miii de ori. urasc tiganii. ma rog, unii. nu-mi plac paianjenii, dar imi place sa scriu despre ei. o detest pe bloody mary, sau cum o cheama. e malefica si ciudata. god, se fac jocuri dupa legenda asta. btw. o.O am o clasa de cocalari. suntem neorganizati, fiecare suntem pe cont propriu. dar nu-ti pasa, nu? :] ma gandeam eu.
destul, ajunge. daca ai intrebari, intreaba. inca nu musc. si nici nu am de gand sa fac asta.

Vezi profilul utilizatorului
Hei, Alu! Imi place cum suna <3.
Mi s-ar parea aiurea sa iti urez bun venit, si eu sunt lafel de noua pe forum, dar totusi: welcome and have fun!
Am o intrebare: Ce trupe iti mai plac pe langa AC/DC?

pai. in primu` rand mersi.
din nou... pai.
metallica
iron maiden
led zeppelin
rammstein
him
mm [a.k.a. marilyn manson]
bullet for my valentine
evanescence
nightwish
my chemical romance
queen
scoprions
...
etc.
lista continua.
nu are capat. in fiecare zi ascult altceva. alta trupa. alta melodie.

Ultima editare efectuata de catre Tyler Salisbury in Dum Noi 29, 2009 9:35 pm, editata de 1 ori

Interesant. Evanescence, Iron Maiden si Rammstein imi plac si mie, dar din celelalte nu prea ascult. Ma bucur, totusi, ca gasesc fani metal/rock si aici ^_^

ador rocku`. urasc manelele. am uitat sa mentionez asta. sau am mentionat?

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Cea mai mare Comunitate SAMP

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum